Odwiedź nasze media społecznościowe:

Przychodnia Specjalistyczna Bytom

Śląski Ośrodek Onkologii SANIVITAS skupia specjalistów z najlepszych śląskich klinik i oddziałów. Są to ośrodki specjalizujące się w leczeniu onkologicznym, chorobach piersi, ginekologii onkologicznej, chorobach kobiecych, zaburzeń endokrynologicznych u kobiet i młodzieży, dermatologii, chirugicznym leczeniu chorób tarczycy, kardiologii i chorób wewnętrznych, diagnostyki obrazowej, histopatologii.

Bytom-1

Galeria Zdrowia Sanivitas w Zabrzu

Galeria Zdrowia jest miejscem, w którym każdy pacjent może znaleźć opiekę lekarską przez całą dobę. W dzień na Państwa czekają nie tylko nasi lekarze rodzinni, ale także wyjątkowi specjaliści, diagności laboratoryjni i radiolodzy. W nocy, a także w dni wolne od pracy przez całą dobę, w naszym ośrodku mogą Państwo uzyskać pierwszą pomoc w nagłych zachorowaniach i przy pogorszeniu stanu zdrowia. Jeśli potrzebna jest wizyta domowa albo transport do szpitala – nasz personel także będzie służył pomocą.

Zabrze-1
Zabrze-2

Przychodnia Rybnik Centrum

Przychodnia Rybnik Centrum w Rybniku, od dnia 1 marca 2016 r. realizuje świadczenia w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dla mieszkańców następujących dzielnic Miasta Rybnik: Śródmieście, Rybnik – Północ,  Paruszowiec-Piaski, Smolna, Meksyk,  Ligota-Ligocka Kuźnia, Niedobczyce.

Świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej realizowane są codziennie od poniedziałku do piątki w godzinach od 18.00 do 08.00 oraz w soboty, niedziele i święta w godzinach od 08.00 do 08.00.

Dodatkowo informujemy, że w trosce o naszych małych pacjentów zapewniamy godziny pediatryczne codziennie od poniedziałku do piątki w godzinach od 18.00 do 22.00 oraz w soboty, niedziele i święta w godzinach od 08.00 do 12.00 i od 18.00 do 22.00

Rybnik-1
Rybnik-2
Rybnik-3
Rybnik-4

Medycyna Dąb w Katowicach

Medycyna Dąb prowadzi nowoczesną diagnostykę i leczenie chorób piersi oraz wykonuje specjalistyczną mało inwazyjną biopsję mammotomiczną. W naszej Klinice funkcjonują również prywatne gabinety lekarzy specjalistów w dziedzinach: dermatologii, zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, ortopedii, gastroenterologii, chirurgii ogólnej, laryngologii, reumatologii.

be6f639f-bf36-42b9-b363-ab020e829361
be62
KONTAKT