Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej w Zabrzu

Godziny przyjęć w ramach Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej:

  • Poniedziałek – Piątek od godziny 18:00 do godziny 08:00.
  • Sobota , Niedziela ora święta – całodobowo.

Adres Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej: Zabrze, ul. Zamkowa 4.

Telefon do Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej: 322776190

Szanowni Państwo,
W trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne, zwracamy się z gorącym apelem do pacjentów Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Zabrzu przy ul. Zamkowej 4, aby z uwagi na znaczący wzrost zakażeń SARS-CoV-2, w celu uzyskania pomocy medycznej bądź ustalenia wizyty kontaktowali się telefonicznie pod nr 32-277-61-90.

W dobie pandemii formą kontaktu z pacjentem jest przede wszystkim tele-porada. Osobista wizyta pacjentów w poradni, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z lekarzem, następuje w sytuacjach tego wymagających, ocenionych przez lekarza. Ustalenie godziny wizyty ze względów epidemicznych, z uwagi na ograniczoną powierzchnię poczekalni, uchroni Państwa od oczekiwania na porady na zewnątrz budynku.

Mając na względzie zagrożenie i z tego tytułu przyjęte rozwiązania apelujemy, aby dla własnego i innych pacjentów bezpieczeństwa zgłaszać się tylko w stanie nagłego zachorowania wymagającego natychmiastowej pomocy medycznej.

 

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej jest prowadzona przez Szpital miejski w Zabrzu.

Więcej informacji w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej można uzyskać na >> stronie NFZ <<.

W godzinach pracy przychodni prosimy o rejestrację w naszych przychodniach zgodnie z informacjami zawartymi na >> tej stronie. <<.