O nas Sanivitas

 Śląski Ośrodek Onkologii SanivitasŚląski Ośrodek Onkologii Sanivitas

Poradnie Śląskiego Ośrodka Onkologii Sanivitas w Bytomiu i w Zabrzu od ponad 10 lat zapewniają Pacjentom najwyższą jakość usług medycznych

 

Dysponując wysokiej klasy sprzętem i aparaturą medyczną oferujemy profilaktykę, diagnostykę i leczenie na światowym poziomie z wykorzystaniem aktualnej wiedzy medycznej.

Poradnia Sanivitas w Bytomiu jest  ośrodkiem z wieloletnim stażem specjalizującym się przede wszystkim w profilaktyce i diagnostyce raka piersi. Personel naszej bytomskiej placówki pomógł dotąd tysiącom Kobiet, które stanęły wobec prawdopodobnej diagnozy raka piersi.

Motywowani chęcią rozwoju, stworzyliśmy również dla naszych Pacjentów Poradnię Galeria Zdrowia Sanivitas w Zabrzu, w której w ramach kontraktu z NFZ można skorzystać z bezpłatnej opieki Lekarza Rodzinnego, Pielęgniarki i Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz bezpłatnej mammografii. Poza kontraktem z NFZ oferujemy komercyjne konsultacje i badania w Gabinetach i Pracowniach Specjalistycznych.

Kolejnym etapem rozwoju Sanivitas było rozszerzenie naszej oferty o bezpłatną rehabilitację osób z chorobami przewlekłymi i zapalnymi układu kostno–stawowego i mięśniowego oraz o bezpłatną Szkołę Rodzenia (zakończona rekrutacja) dzięki uzyskaniu dofinansowania ze środków unijnych.

Sanivitas to jednak przede wszystkim zgrany zespół ludzi: doświadczonych Lekarzy, Pielęgniarek, Położnych, Rejestratorek Medycznych i wielu innych Specjalistów z różnych dziedzin medycyny i ochrony zdrowia. To właśnie ten zespół każdego dnia z powołaniem otacza opieką zdrowotną Pacjentów w naszych Poradniach.

Naszym głównym celem jest otoczenie profesjonalną opieką wszystkich naszych Pacjentów.

Poradnie Sanivitas:

Bytom: Szczegółowe informacje i oferta Poradni Sanivitas w Bytomiu

Zabrze: Szczegółowe informacje i oferta Poradni Sanivitas w Zabrzu

 


Nasze atuty

  • doświadczony zespół Lekarski, Specjaliści z wieloletnim stażem zawodowym. Godne uwagi jest stałe podnoszenie kwalifikacji bez wątpienia wpływające na co raz wyższą jakość naszych świadczeń
  • fachowe, doświadczone Pielęgniarki i Położne
  • nowoczesny sprzęt i światowej klasy aparatura medyczna bez wątpienia podnoszą standard oraz komfort Pacjenta
  • ważnym aspektem jest dogodne położenie w centrum Bytomia i Zabrza w związku z tym łatwy dojazd
  • brak barier architektonicznych niewątpliwie ułatwi dostęp do naszych gabinetów
  • w Zabrzu – z pewnością bezpłatny do 2 godzin parking w budynku Poradni, wpłynie na Twoją wygodę
  • winda dla wózków i osób z niepełnosprawnością ruchową jeszcze bardziej ułatwi dostęp do Poradni
  • przede wszystkim empatia i zrozumienie ze strony całego Personelu, przyjazna atmosfera, niewątpliwie wygodna i komfort

Zapraszamy

Przychodnia Zabrze

Przychodnia Bytom