pon.-pt. 8.00-18.00
Bytom: ☎(32)3877605/ ☎(32)3877606 | Zabrze: ☎(32)4115657

Kardiolog

Zapraszamy pacjentów, wymagających:

diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia,

po zabiegach kardiologicznych i kardiochirurgicznych.

Prosimy o zabranie na wizytę posiadanych wyników badań (EKG, UKG).

Kardiolog przyjmuje w naszej poradni w Bytomiu w której świadczymy konsultacje kardiologiczne. Nasi kardiolodzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia chorób serca. Obecnie choroby układu sercowo-naczyniowego stanowią główną grupę chorób cywilizacyjnych. Ponadto ich powikłania bardzo często doprowadzają do zgonów. Warto postawić na diagnostykę. Konsultacja kardiologiczna i badania mają kluczowe znaczenie.

Zapraszamy do badań profilaktycznych w kierunku choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego, wad serca oraz zaburzeń rytmu serca. W Centrum Medycznym Sanivitas wykonujemy nieinwazyjne badania układu krążenie.

Kardiolog zajmuje się chorobami i wadami serca (wrodzonymi, jak i nabytymi) oraz układu krążenia. Badania, które stosuje się w celu diagnozy chorób i wad serca oraz układu krążenia to między innymi: EKG, elektrokardiograficzny test wysiłkowy, holter EKG, holter ciśnieniowy, RTG klatki piersiowej, echo serca, echokardiograficzna próba obciążeniowa, radioizotopowe badanie SPECT, tomografia spiralna 32-rzędowa lub 64-rzędowa, rezonans magnetyczny MRI, pozytonowa emisyjna tomografia komputerowa (PET), test pochyleniowy (tilt test).


Dr Bożena Bolewska-Leszczyńska

Dni przyjęć: środa

Godziny przyjęć: 15-18

Cena wizyty: 100 zł / 100 zł (EKG)