Śląski Ośrodek Onkologii "SANIVITAS" Sp. z o.o. 41-902 Bytom, Plac Akademicki 15/6

Poradnia onkologiczna

Slider1 slider 2 slider 3

Jesteś na stronie: http://www.sanivitas.pl/

Poradnia onkologiczna

Poradnia Onkologiczna służy chorym i zdrowym. Onkolog leczy, ale także udziela porad dotyczących profilaktyki. Wyjaśnia wątpliwości, a w razie jakichkolwiek podejrzeń kieruje na odpowiednie badania w Ośrodku lub poza nim.

W Poradni Onkologicznej zajmujemy się rozpoznawaniem, leczeniem i kontrolą po leczeniu chorób nowotworowych. W Poradni Onkologicznej kwalifikujemy chorych do leczenia: cytostatykami (Chemioterapia) i leczena promieniami (Radioterapia). Po zakończeniu leczenia wszyscy pacjenci są pod naszą okresową kontrolą.Poradnia Onkologiczna współpracuje z Instytutem Onkologii w Gliwicach co pozwala na kompleksową obsługę chorych nowotworowych.

 

Do Poradni Onkologicznej mogą zgłaszać się pacjenci zarówno ci, którzy nie mają zdiagnozowanej choroby nowotworowej, a zaniepokojeni są stanem swego zdrowia, jak i pacjenci wymagający prowadzenia leczenia na różnych etapach rozwoju choroby nowotworowej. Nasi onkolodzy mają stały dostęp do nowoczesnej aparatury i laboratorium. Małe zabiegi chirurgiczne wykonywane są na miejscu.

 

W ramach poradni onkologicznej działają 2 gabinety – ogólny i chirurgiczny. W koniecznych przypadkach pacjenci kierowani są na konsultacje lub leczenie do Instytutu Onkologii w Gliwicach.

 

Wykonujemy testy DNA predyspozycji genetycznych do chorób nowotworowych.

Współpracujemy też z Klubem Amazonek.

drukuj wygeneruj PDF